Väike kirsikivi termopadi silmadele naturaalsest villast vildiga (tume)

18.00

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Kirjeldus

NB! Sama padi sobib ka beebidele gaasivalude korral.

12CM X 20CM

Väikest kirsikivi termopatja silmadele saab jahutatult kasutada turse vähendamiseks silmade ümbruses ja peavalude leevenduseks, erinevate traumade puhul või palaviku alandamiseks. Soojana saab kasutada randmete ja käte soojendamiseks või lihaspingete ja närvivalude leevendamiseks. Väga hea abivahend kui beebidel on gaasi- või kõrvavalud. Lisaks aitab kirsikivipadja soojus noort ema vähese rinnapiima puhul.

Tänu naturaalsest villast kattematerjalile eraldub kirsikivi soojus või jahedus ühtlaselt, vilt isoleerib otsese kuuma või külma, nahk ei saa kahjustada.

JAHUTAMISEKS: Hoida sügavkülmas 2-3 tundi.

SOOJENDAMISEKS: Mikrolaineahjus (500w) 2-3 minutit või praeahjus (60°C) 20minutit.

MATERJALID: naturaalsest villast vilt, kirisikivid.

 

Tootja: Sarapiku Vilt OÜ

Väike KIRSIKIVIPADI

Parim vahend beebi kõhu soojendamiseks gaasivalude korral või täiskasvanutel turses silmade jahutamiseks. Kasutada saab ka liigesevalude, lihaspingete ja närvivalude leevendamiseks. Sarapiku kirsikivipadja katteks on naturaalsest villast vilt mis on „hingav“ materjal ja jaotab temperatuuri ühtlaselt. Padi on täidetud kirsikividega, mis võtavad kergelt sobiva kuju. Kirsikivi soojus ja jahedus eraldub pika aja vältel ja toime ulatub sügavamale kui tavalisel veega soojakotil või nisupadjal. Kirsikividega padjad on mugavad kasutada ja on pika kasutusajaga.

SOOJENDAMISEKS tuleks väikest kirsikivipatja kuumutada mikrolaineahjus 1 minut (500 W) või praeahjus 60°C juures ca 10 minutit. Kontrollida, et toode ei oleks liiga kuum ning asetada soojendatavale kohale. Soojendamise järgselt võib padi tunduda niiske, see on täiesti normaalne.

JAHUTAMISEKS tuleks kirsikivipadi eelnevalt asetada sügavkülmikusse (soovitavalt kilekotis) ja hoida ca 1 tund. Asetada jahutust vajavale kohale. Sobilik paistetuste, traumade ja verejooksude leevendamiseks, samuti palaviku korral jahutamiseks.

MATERJALIDEKS on 100% naturaalsest villast vilt ja padjatäiteks 100% looduslikud kirsikivid. Naturaalne vill on kasutajasõbralik: antibakteriaalne, vähemäärduv ja kergesti hooldatav. Kirsikivid on puhastatud keemiavabalt ja pestavad.

HOOLDUS: Pesta käsitsi 40°C vees. Kasutada vaid villasele materjalile mõeldud pesuvahendit. Kuivatada tasapinnaliselt vaba õhu juurdepääsuga kohas. Pesemise järgselt märjana võivad kirsikivid eraldada tugevamat lõhna. Pärast kasutamist lasta kirsikivipadjal „hingata“.