Öun-Kadakas vahujook 750 ml

8.00
+ pandipakend 0.10

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Kirjeldus

Ei sisalda säilitus-, lõhna- ega maitseaineid. Parima elamuse saab külmalt, pokaalis ja sõpradega – nii väikeste kui suurtega.

Põhjamaa tuulte karges paituses kasvanud kadakad on esmapilgul tavalised. Siiski on igaühel meist kadakaga mõni eriline soe mälestus, mis end ikka ja jälle meenutab. Soovime, et kange kadakas oleks osa sinu erilistest hetkedest ka tulevikus. Nii sündiski koduaia õuntest ja sitketest kadakatest elegantselt maalähedane vahujook – tõeline pidupäevajook Saaremaa moodi.

Koostisosad: mahe õunamahl (41%), mahe kadakas (3,6%), vesi, mahe suhkur, süsihappegaas. Ei sisalda säilitus-, lõhna- ja maitseaineid.
Toitumisalane teave 100 ml kohta: energiasisaldus 121kJ/ 29kcal; rasvad 0g, millest küllastunud rasvhapped 0g; süsivesikud 6,9g, millest suhkrud 6,9g; valgud 0,2g; sool 0g;

Kogus: 750 ml

Öun drinks: “Usume, et üks õige pidu on võitev kombinatsioon heast tujust ja suurepärasest seltskonnast, naljast ja ülevatest hetkedest. Just sellised, headest emotsioonidest pakatavad, on ka meie alkoholivabad joogid. Kodused Eesti tikrid ja maheõunad ning kihisevad mullid panime suurde šampanjapudelisse, et pauguga avada nii mõnigi pidu. Mis kõige parem – meie käsitöölimonaadid ei küsi vanust ega olukorda. Tähistagem terve perega, keset tegusat tööpäeva, hea toidu saatel või niisama mõnusalt mekutades”.

 

 

Tootja: Öun drinks OÜ

1