LapaDuu vahariie “Kollased lilled” (3 tk)

23.00

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Kirjeldus

Korduvkasutatavad keskkonnasõbralikud toidukile asendajad, mis on 100% biolagunevad. Mõõdud: (ligikaudu): 40 X 40 cm, 30 X 30 cm, 20 X 20 cm.

Mesilasvaha, millega lapikesed on immututatud, on antibakteriaalsete omadustega. Tänu vahale säilib sinu toit värskena. LapaDuu lapid on 100% biolagunevast puuvillast, mis tähendab, et peale kasutusaja lõppu saab need komposteerida. Ribadena lõigatult sobivad need isegi tulehakatuseks või kasvuhoones taimede sidumiseks. LapaDuu lapikesi kasutades armastad ja hoiad maailma!

Kasutamine:

Mesilasvahalapike on isekleepuv ja uskumatult vormihoidev. Võta sobivas suuruses lapike ja oma käte soojuse ning survega vormi see ümber pooliku sidruni, sibula, leivakese, avokaado või mis iganes toidupala sa parasjagu värskena säilitada soovid. Pähklite ja puuviljade hoidmiseks saad sellest isegi kotikese vormida. Pealegi on need lapikesed lisaks keskkonnasõbralikkusele ka väga nägusad toidusäilitajad.

Hooldamine:

Pese käsitsi, maksimaalselt käesooja vee ja vajadusel leebetoimelise nõudepesuvahendiga. Seejärel riputa kuivama või kuivata rätikuga. Kui mesilasvahalapike pole toiduga määrdunud, ei pea seda ka pesema. LapaDuu eluiga oleneb kasutusintensiivsusest ja kokkupuutest liiga kõrgete temperatuuridega. Kesmiselt peab üks lapike vastu aastakese. Tea, et kuumus ei ole mesivaha lapikeste sõber. Nagu mitte ka nõudepesumasin või mikrolaineahi. Kui lapp pole kasutuses, hoia seda puhta ja kuivana kokkuvolditult/ rullikeeratult sahtlis või kapis.

Veel ühtteist:

Vahariie lõhnab esialgu õige mesiselt, kuid lõhn kaob juba mõne kasutuskorra järel. Hea uudisena veel meeallergikutele, et tänu ülipuhtale farmaatsiatööstuse kvaliteediga vahale, millega lapid on töödeldud, sobivad LapaDuu lapikesed kasutamiseks ka teile. Need on puhtad, ökoloogilised ja allergiavabad. LapaDuud ei sobi toore liha ega kala hoidmiseks.
Tootja: LapaDuu OÜ

Sulle võib meeldida ka…