Kinkepakk “Tõmmu sõsar ja Tulipunane mari”

9.00

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Tootekood: 1111116660017 Kategooriad: , , , , Sildid: , ,

Kirjeldus

Kinkepakk sisaldab kahte Vana-Vesiaia õunateed- Tõmmu sõsar 22 g ja Tulipunane mari 22 g.

Õunatee- Tõmmu sõsar 22 g

Käsitsi valmistatud kuiv mustasõstrane õunatee on hää toidukõrvane ja iseloomuga jook vahepalaks. Sobib eriti hästi klaasikese punaveini asemele. Tee südame moodustab delikaatne Eestimaine õun. Karakteri loob musta sõstra ja tüümiani duo.

Valmistamine:
Enne tee valmistamist raputage pakendit, nii jõuab igasse teetassi kogu maitsete palett. Teesegu doseerige vastavalt maitsele – tassi kohta vähemalt 1 teelusikas teepuru, kruusi puhul 2 teelusikat. Valage purule keev vesi ning laske settida 6-7 minutit.

Kogus: 22 g
Koostisosad: 
Külmkuivatatud õun (70%) ja must sõstar(25%); tüümian; õunakontsentraat; kaneel; nelk; aniis. Kõik koostisosad on naturaalsed, ei ole lisatud tehislikke maitse-, lõhna-, värv- ega säilitusaineid.

Säilitamine: 
Säilitage toatemperatuuril kuivas ja suletud pakendis. Peale paki avamist võib teesegu muutuda niiskeks, aga see ei vähenda tee kvaliteeti.

Õunatee- Tulipunane mari 22 g

Hapuka mekiga marjatee on ideaalne valik marjatee austajale. Tee südame moodustab delikaatne Eestimaine õun, hapukust lisab vaarikas ja sidrunhein, tummisuse timmib mustikas.

Valmistamine:
Enne tee valmistamist raputage pakendi, nii jõuab igasse teetassi kogu maitsete palett. Teesegu doseerige vastavalt maitsele – tassi kohta vähemalt 1 teelusikas teepuru, kruusi puhul 2 teelusikat. Valage purule keev vesi ning laske settida 7-8 minutit.

Kogus: 22 g

Koostisosad:
Külmkuivatatud õun 60%, vaarikas, mustikas; õunakontsentraat; kaneel; aniis; nelk; sidrunhein; vanill.

Säilitamine:
Säilitage toatemperatuuril kuivas ja suletud pakendis. Peale paki avamist võib puru muutuda niiskeks, aga see ei vähenda tee kvaliteeti.

 

Tootja: Vana-Vesiaia OÜ

1