Kinkepakk Säravale trallitajale

16.00

Kirjeldus

KaMo õuna- ja kakaopallikesed ja Amii Pumpkin souffle küünal

Teate neid tüüpe, kes liiguvad nõtkete kiirete hüpetega nagu oravad pargipuudel. Neil ajab alati üks asi teist taga, nii et sädemeid lendab ja terve nende elu paistab nagu tants ja trall.  Tihti ei raatsi nad aega suuremale söömisele kulutada, aga tühi kott ei seisa ju püsti. Neid on nutikas tutvustada kvaliteetse tõhusa ampsuga (nagu näiteks KaMo pallikesed), mis peab alati kotis olema. Võimalik, et nad on oma loomusest ja eluviisist isegi teadlikud, kuid ka siis maksab neile kena tummist ampsuvaru kinkida. Ja kui nende patareid on täiesti tühjad, siis istuvad nad küünlavalgel, laevad end ühe korraliku einega ning lasevad oma tormava meele ankrusse.

KaMo õunapallikesed ehk KaMo Apple bites

Õunapallikesed sobivad ideaalselt kiire elutempo juurde: täisväärtuslikuks hommikusöögiks, trenni eelseks- või järgseks energiaampsuks, vahepalaks pingelisel tööpäeval või ka lihtsalt maiustamiseks. Suupärased ampsud on mugavas taassuletavas kotikeses.

Kõrge kiudainesisaldusega. Ilma lisatud suhkruta. Säilitusaineteta.

93,2% Eestimaa puhtast loodusest!

Koostisosad:  õiemesi 33%, röstitud odrajahu 24,6%, tatratang 24,6%, õunajahu 11%, ekstra neitsi oliiviõli, kaneel.

Kogus: 50 g

Toitumisalane teave 100g kohta: Energiasisaldus 1312kJ/385 kcal, rasvad 7,2 g (millest küllastunud rasvhapped 1,2 g), süsivesikud 73 g (millest suhkrud 28 g), valgud 7,6 g, kiudained 8,4 g, sool 0,01 g.

 

Tootja: Ecotar OÜ

KaMo kakaopallikesed ehk KaMo Cocoa bites

Kakaopallikesed sobivad ideaalselt kiire elutempo juurde: täisväärtuslikuks hommikusöögiks, trenni eelseks- või järgseks energiaampsuks, vahepalaks pingelisel tööpäeval või ka lihtsalt maiustamiseks. Suupärased ampsud on mugavas taassuletavas kotikeses.

Kõrge kiudainesisaldusega. Ilma lisatud suhkruta. Säilitusaineteta.

82,2% Eestimaa puhtast loodusest!

Koostisosad:  õiemesi 32%, röstitud odrajahu 24,6%, tatratang 24,6%, toorkakao pulber 6,6%, õunajahu, ekstra neitsi oliiviõli.

Kogus: 50 g

Toitumisalane teave 100g kohta: Energiasisaldus 1654kJ/395 kcal, rasvad 7,9 g (millest küllastunud rasvhapped 1,7 g), süsivesikud 73,5 g (millest suhkrud 23,9 g), valgud 10,3 g, kiudained 9,1 g, sool 0,01 g.

 

Tootja: Ecotar OÜ

Amii küünlakoja sojavahast lõhnaküünal Pumpkin Souffle

Sojavahast lõhnaküünal “Pumpkin Souffle”
Veidi vürtsikas ja parajalt magus. Küünalt katab bambusest kaas.

Netokaal: 140 g

Põlemisaeg ca 28 h

Amii lõhnaküünlad valmivad käsitööna väikestes partiides kvaliteetsest sojavahast, millesse on lisatud parimaid tõeseid aroome ja looduslikke pastelseid värve. Sojavaha pärineb taastuvast loodusvarast- sojaubadest. Sojavaha on keskkonnasõbralik ja looduses täielikult lagunev. Küünalde põledes ei eritu keskkonda kahjulikke aineid. Amii lõhnaküünlad täidavad Sinu toad imeliste aroomidega, luues mõnusalt õdusa meeleolu.

Tootja: Amiikoda OÜ