Kinkepakk “Õun ja küünal”- Piesta Kuusikaru maheõuntest mahl, õunasiirup ja õunastroop

22.50

Ainult 1 laos

Kirjeldus

Kinkepakk sisaldab Piesta Kuusikaru maheõuntest valmistatud õunamahla, õunasiirupit õrna mündiga ja õunastroopi ning Amii sojavahast lõhnaküünalt “Piparkook”.

Piesta õunamahl 700 ml

Piesta õunamahl on pressitud erinevate Eesti õunasortide segust Piesta Kuusikaru talus Vändra metsas Pärnumaal. Piesta õunamahl ei sisalda suhkrut ega mingeid muid lisaaineid – ainus koostisaine on värsketest õuntest pressitud täismahl. Mahla ei ole filtreeritud ega selitatud, küll aga pastöriseeritud, et avamata pudel säiliks toatemperatuuril. Hea disainiga 70cl pudel sobib hästi ka külakostiks või kingituseks.

Koostisosad: 100% õunamahl

Säilitamine: pärast avamist hoida külmkapis

Tootja: Piesta Kuusikaru

Piesta õunasiirup õrna mündiga

Piesta õunasiirup õrna mündiga on kokteilisiirup, mis sobib erinevate segujookide valmistamiseks, alates maitseveest ja kodusest limonaadist ning lõpetades näiteks õuna-mojitoga.

Kogus: 200 ml

Koostisosad: õunamahl, rafineerimata roosuhkur, õunaäädikas, münt

Säilitamine: pärast avamist hoida külmkapis

Tootja: Piesta Kuusikaru

Piesta Õunastroop 150 g

Piesta õunastroop on põnev maius ja mitmekülgselt kasutatav maitseaine. Sõna “stroop” on laenatud hollandi keelest, kuna retsept jõudis Piesta Kuusikaru tallu Hollandi kaudu. Hollandlased armastavad stroopi eelkõige pannkookidega.

Tänu Eesti õuna imeheale magushapule maitsekooslusele sobib stroop hämmastaval kombel aga nii liha kui kala, nii juustu kui jäätise juurde.

Toiduvalmistamisel sobib stroopi kasutada salatikastmetes, marinaadides ja glasuurimiseks. Suurepärane kombinatsioon sünnib lisaks pannkookidele ka vahvlite ja vaniljejäätisega. Eriti mõnus on stroop valgete juustude lisandina, sealhulgas kõigi Eesti talumeiereide grillijuustudega.

Piesta õunastroop koosneb kahest koostisainest – põhiosas õunamahl, millele karamellise nüansi andmiseks lisame pisut rafineerimata suhkrut.

Kogus: 150 g

Koostisosad: õunamahl, rafineerimata suhkur.

Säilitamine: pärast avamist hoida külmkapis

Tootja: Piesta Kuusikaru

Sojavahast lõhnaküünal “Piparkook”

Sojavahast lõhnaküünal “Piparkook”.

Vürtsikalt kaneeline ja mõnusalt jõulune.

Netokaal: 110 g

Põlemisaeg ca 22 h

Amii lõhnaküünlad valmivad käsitööna väikestes partiides kvaliteetsest sojavahast, millesse on lisatud parimaid tõeseid aroome ja looduslikke pastelseid värve. Sojavaha pärineb taastuvast loodusvarast- sojaubadest. Sojavaha on keskkonnasõbralik ja looduses täielikult lagunev. Küünalde põledes ei eritu keskkonda kahjulikke aineid. Amii lõhnaküünlad täidavad Sinu toad imeliste aroomidega, luues mõnusalt õdusa meeleolu.

Tootja: Rico OÜ

1