Kinkepakk Ökoradikaalile

23.00

Kirjeldus

HÜÜP´i must “ÖKOMUTI /KILE/ KOTT” riidest kandekott ja SUTU pilliroost joogikõrred erilise sõnumiga (üllatuspakk)

See on veidi rajum tüüp, ta ei jäta oma arvamust välja ütlemata ning vastuvaidlemist eriti ei salli. Ta ei arutle stiilis „äkki plastik ikka polegi loodusele nii kahjulik“, vaid veenab sind otse oma tarbimisharjumusi elu nõuetega kooskõlastama. Oskab sulle nagu niuhti ette näidata nii numbreid kui protsente, mida hoolimatu tarbimiskäitumine põhjustab. Vajadusel kasutab ka silmapaistvaid võtteid, et pimedad valgustatud saaksid. Hinges on ta hell ja hooliv ja seetõttu seisabki selle eest, et kräppi vähem oleks.

HÜÜP´i must “ÖKOMUTI /KILE/ KOTT” riidest kandekott

Armastus looduse vastu, taaskasutus, jätkusuutlik- ja keskkonnasõbralik eluviis ühes humoorika sõnumiga. Tooted, mis kannavad endas sõnumit, mis loeb. 100% puuvillasest riidest kotid, mis on praktilised, korduvkasutatavad, mugavad, vastupidavad ja keskkonnasõbralikud.

“Ökomuti /kile/ kott” sõnumiga kott on valmistatud kvaliteetsest 220 gr/ m2 puuvilllasest kangast. Koti mõõtmed: 39x41x8cm (piisavalt mahukas). Koti sang 60cm.

Tootja: Hüüp Eesti OÜ

SUTU pilliroost joogikõrred erilise sõnumiga (üllatuspakk)

Sutu pilliroost joogikõrred erilise sõnumiga, 10-pakk pakk+ harjake (20 cm)

Anna enda panus puhtama maailma nimel ja kasuta nüüdsest pillirookõrsi. Sutu joogikõrred on valmistatud Saaremaa rannikul kasvanud pilliroost ja valminud muinasjutulise Sutu lahe ääres. Looduse poolt vormitud ja südamega tehtud.

Naudi nüüdsest naturaalset maitset ja elamust!

Telli korduvkasutatavad pillirookõrred erilise sõnumiga. Kõik kõrred on 20 cm ja igas pakis sisaldub puhastusharjake. Kõik 10-paki kõrred on käsitsi valitud, et tagada parim saadaolev kvaliteet.Vali oma lemmiksõnum (pakis 1 sõnum) või telli üllatus juhuslikult valitud segapakina (pakis erinevad sõnumid).

Tootja: Sutu OÜ