Kinkepakk Lahkele Pererahvale

23.00

Ainult 2 laos

Kirjeldus

Idea Farmi peremehe- ja perenaise moos ning glögi

Nemad meenutavad veidi kadumakippuvaid aegu kui mobiilist ei teatud midagi ning isegi lauatelefoni polnud igaühel. Selline pererahvas, kelle juurde võis igal ajal sisse astuda ning alati kaeti laud ning pakuti midagi maitsvat. Näiteks üksik naabrimees võis tulla kasvõi kolmapäeval ja öelda, et mängime, et täna on pühapäev. See tähendas, et perenaine hakkas heatahtlikult muiates pannkoogitainast segama ning otsis välja paar muhedat moosipurki. Justkui võluväel ilmus lauale ka glögi ning peremees tähendas, et maal on elu ikka nõnda ilus, et selle tähistamiseks sobib hästi üks vürtsine jook pannkoogi kõrvale. Lahke sõna ja mõnus huumor käis selles majas iga söögikorra juurde.

Peremehe moos

Valmistatud Saaremaal. Eesti käsitöötoode.

Koostis: vaarikad, mustikad, moosisuhkur (suhkur, tarrendaine pektiin, happesuse regulaator sidrunhape, 0,1% hüdrogeenitud taimerasva (päevalilleõli), säilitusaine kaaliumsorbaat)).

Kogus: 230 ml

Peale avamist hoida jahedas.

Tootja: Idea Farm/Metakor OÜ

Perenaise moos

Valmistatud Saaremaal. Eesti käsitöötoode.

Koostis: punasesõstra mahl, moosisuhkur (suhkur, tarrendaine pektiin, happesuse regulaator sidrunhape, 0,1% hüdrogeenitud taimerasva (päevalilleõli), säilitusaine kaaliumsorbaat)), tšilli

Kogus: 230 ml

Peale avamist hoida jahedas.

Tootja: Idea Farm/Metakor OÜ

Idea Farmi glögi

Maheõuntest, mõnusalt hapukatest leedri- ja kukerpuumarjadest, vähesest suhkrust ning maitseküllastest vürtsidest valmistatud alkoholivaba glögi. Glögi on tehtud tummisest mahlast. Soovi korral võib seda lahjendada enne soojendamist. Lapsed armastavad seda ka külmalt veega pooleks 1/1, kutsuvad seda hellitavalt piparkoogimahlaks.

See maitsekas jook on ideaalne soojendaja nii sombusel sügisõhtul kui krõbedatel talvepäevadel.

Väärikas klaaspudelis jook on sobilik ka kingituseks.

Koostisosad: mahe õunamahla on 90%,leedrimarja mahl 5%, kukerpuu mahl, suhkur, vürtsid

Maht 1 liiter

Tootja: Idea Farm/Metakor OÜ