Kinkepakk Klaarile Punapõsele

19.50
+ pandipakend 0.10

Kirjeldus

Öun Drinks Rabarber-Kuusk vahujook ja Suckõrs pilliroost joogikõrred

Selle paki saaja on sama klaari jumega nagu üks ilus eestimaine õun. Ta on puhas ja karske nii seest kui väljast. Ilu ja headuse usku, lahke sõnaga pöörab enda kasuks kõik kahtlejad. Need, kel muidu murekorts otsa ees, tunnevad end peale temaga kohtumist üllatavalt rõõmsana. Ta on veendunud (ja ise selle särav näide), et lõbus tuju ei pea sugugi tulema alkoholikraadidest. Pidulik vahujook on klassikalises pudelis, ent kraadita mulliga. Loodust hoides kasutab ta ikka pillirookõrsi. Suckõrs on loomulik valik – Eesti Elumuutva Disaini auhind Bruno veenab ka sõpruskonna skeptikuid.

Öun Drinks Rabarber-kuusk vahujook

Ei sisalda säilitus-, lõhna- ega maitseaineid. Parima elamuse saab külmalt, pokaalis ja sõpradega – nii väikeste kui suurtega.

Tõeline tähtpäev on särtsakas nagu rabarber ja väärikas nagu taamal õõtsuv majesteetlik kuusemets. Nii sündiski jook, mille hapukusest tunned ülevoolavalt rõõmsaid emotsioone ning kuuse pikantsetest nootidest õhkuvat eriliste hetkede tähtsust. Selline ongi üks tõeline pidupäevajook Saaremaa moodi.

Koostisosad: maherabarberimahl (18%), mahe-õunamahl (12%), mahe kuusk (1,7%), vesi, mahesuhkur. Ei sisalda säilitus-, lõhna- ja maitseaineid.
Toitumisalane teave 100 ml kohta: energiasisaldus 121kJ/ 29kcal; rasvad 0,02g, millest küllastunud rasvhapped 0g; süsivesikud 6,9g, millest suhkrud 6,9g; valgud 0,2g; sool 0g;

Kogus: 750 ml

Öun Drinks: “Usume, et üks õige pidu on võitev kombinatsioon heast tujust ja suurepärasest seltskonnast, naljast ja ülevatest hetkedest. Just sellised, headest emotsioonidest pakatavad, on ka meie alkoholivabad joogid. Kodused Eesti tikrid ja maheõunad ning kihisevad mullid panime suurde šampanjapudelisse, et pauguga avada nii mõnigi pidu. Mis kõige parem – meie käsitöölimonaadid ei küsi vanust ega olukorda. Tähistagem terve perega, keset tegusat tööpäeva, hea toidu saatel või niisama mõnusalt mekutades”.

Tootja: Öun Drinks OÜ

Suckõrs pilliroost joogikõrred

Suckõrs on Saaremaa pilliroost käsitsi valmistatud joogikõrs. Tuul, meri ja päike tekitavad kõrtele unikaalse mustri, tehes igaühe neist ainulaadseks.

Suckõrs kõrred on:
  • tugevad ja vastupidavad
  • masinpestavad
  • valminud loodusega kooskõlas looduse jaoks

Pakis on 5+5 joogikõrt (18 cm ja 22 cm) ning puhastushari.

Tootja: Suckõrs/GReat OÜ

1