Kinkepakk Kallistavale Teesõbrale

16.00

Kirjeldus

Tamme talu ürdiaia Kuuma embuse tee ja Amii sojavahast lõhnaküünal “Mandariin”

Mõni inimene on justkui loodud kallistaja. See tuleb tal täiesti loomulikult välja. Kohtudes on tal käed avali ja enamus inimesi jookseb ise ta embusesse. Seejuures on ta üks mahe olevus, tema kallistused pole sugugi pealetükkivad. Kui kellelegi ei sobi, siis neil laseb ta täitsa rahus olla (nood lähevad lahkudes ise teda kallistama). Tema läheduses on hea olla, sest lisaks lahkele häälele pakub ta tassikese teed või mõne väikse ampsu ja meeleolu loomiseks paneb küünla põlema. Ime siis pole, et kõik tema seltsis tahavad viibida.

Kuuma embuse tee

Tassike aromaatset ja maitsvat taimeteed mähib sind endasse nagu kuum embus. Eriti hõrgutav pimedatel õhtutel koos armsa kaaslasega. Tee on organismi igatpidi rõõmustava toimega.

Koostisosad: salvei, moldaavia tondipea, saialill

Kogus: 15 g

Säilitamine: hoida pakend suletuna

Tootja: Tamme Talu Ürdiaed/Herbs OÜ

Amii sojavahast lõhnaküünal “Mandariin”

Sojavahast lõhnaküünal “Mandariin”
Kõikide lemmik! Kiirgab energiat ja mõjub värskendavalt.

Netokaal: 110 g

Põlemisaeg ca 22 h

Amii lõhnaküünlad valmivad käsitööna väikestes partiides kvaliteetsest sojavahast, millesse on lisatud parimaid tõeseid aroome ja looduslikke pastelseid värve. Sojavaha pärineb taastuvast loodusvarast- sojaubadest. Sojavaha on keskkonnasõbralik ja looduses täielikult lagunev. Küünalde põledes ei eritu keskkonda kahjulikke aineid. Amii lõhnaküünlad täidavad Sinu toad imeliste aroomidega, luues mõnusalt õdusa meeleolu.

 

Tootja: Amiikoda OÜ