Kinkepakk Jõuluootajale

16.00

Kirjeldus

Tamme talu ürdiaia Jõulutee ja Amii sojavahast lõhnaküünal “Piparkook”

Pipi Pikksukk tegi piparkooke keset suve ja sellest ei juhtunud midagi hullu. Novembri lõpus piparkoogihõnguline küünal läita ja kannuke jõuluteed keeta on seega igati hea mõte. Ülelahenaabritel Soomes on armas traditsioon pidada pikkujoulu ehk piparkoogilised jõulukogunemised töökohas algavad juba varakult detsembri algul. Miks mitte ka ise loobuda suurest sagimisest viimasel hetkel. Tee töökaaslastega hubane istumine või kutsu sõbrad külla juba jõulukuu algul. Toreda kuuma teega kohtumise võid pidada ka hoopis õues. Mõnes mõnusas piknikupaigas.

Jõulutee

Jõulutee koosneb Eesti traditsioonilistest teetaimedest, millede hõrk maitse ja aroomikooslus aitab luua sooja ja hubast jõulumeeleolu. Jõulutee sobib joomiseks pimedal ja haigusterikkal ajal külmetuse ja väsimuse peletamiseks. Kõik Jõulutees kasutatud taimed on hinnatud rahvameditsiinis külmetuse, väsimuse ja vitamiinivaeguse leevendajatena.

Koostisosad: külmkuivatatud pihlakad ja õunalõigud, vaarika ja mustsõstra lehed, münt

Säilitamine: hoida pakend suletuna

Kogus: 20 g

Tootja: Tamme Talu Ürdiaed/Herbs OÜ

Amii sojavahast lõhnaküünal “Piparkook”

Sojavahast lõhnaküünal “Piparkook”.

Vürtsikalt kaneeline ja mõnusalt jõulune.

Netokaal: 110 g

Põlemisaeg ca 22 h

Amii lõhnaküünlad valmivad käsitööna väikestes partiides kvaliteetsest sojavahast, millesse on lisatud parimaid tõeseid aroome ja looduslikke pastelseid värve. Sojavaha pärineb taastuvast loodusvarast- sojaubadest. Sojavaha on keskkonnasõbralik ja looduses täielikult lagunev. Küünalde põledes ei eritu keskkonda kahjulikke aineid. Amii lõhnaküünlad täidavad Sinu toad imeliste aroomidega, luues mõnusalt õdusa meeleolu.

Tootja: Amiikoda OÜ