Kinkepakk Ilusa hetke nautijale

20.00

Kirjeldus

Öun-Kadakas vahujook ja Pumpkin Souffle küünal

Te olete õigel teel  – selle kingi saaja oskab elada hetkes. Ta valdab kunsti „olla siin ja praegu“. Teab, et virisemine ei vii edasi ning loomuomaselt näeb ta ka kõige hallimas päevas midagi ilusat. Olgu see siis kuldkollane leht, taevas sõudev pilv või naabri lahke naeratus. Tihtipeale on muidugi ta ise see, kes naeratab ning nõnda teiste päevi valgustab. Naeratab vabalt ka iseendale. Ja elegantse vahujoogi võib ta lahti korkida kolmapäeva õhtul, ilma mingi erilise põhjuseta. Kusjuures kraadid pole mullijoogis üldse olulised. Head meeleolu loob ta vabalt ilma alkoholita. Küünlavalgus on talle pimedal ajal enesestmõistetavus.

Öun-Kadakas vahujook 750 ml

Ei sisalda säilitus-, lõhna- ega maitseaineid. Parima elamuse saab külmalt, pokaalis ja sõpradega – nii väikeste kui suurtega.

Põhjamaa tuulte karges paituses kasvanud kadakad on esmapilgul tavalised. Siiski on igaühel meist kadakaga mõni eriline soe mälestus, mis end ikka ja jälle meenutab. Soovime, et kange kadakas oleks osa sinu erilistest hetkedest ka tulevikus. Nii sündiski koduaia õuntest ja sitketest kadakatest elegantselt maalähedane vahujook – tõeline pidupäevajook Saaremaa moodi.

Koostisosad: mahe õunamahl (41%), mahe kadakas (3,6%), vesi, mahe suhkur, süsihappegaas. Ei sisalda säilitus-, lõhna- ja maitseaineid.
Toitumisalane teave 100 ml kohta: energiasisaldus 121kJ/ 29kcal; rasvad 0g, millest küllastunud rasvhapped 0g; süsivesikud 6,9g, millest suhkrud 6,9g; valgud 0,2g; sool 0g;

Kogus: 750 ml

Öun drinks: “Usume, et üks õige pidu on võitev kombinatsioon heast tujust ja suurepärasest seltskonnast, naljast ja ülevatest hetkedest. Just sellised, headest emotsioonidest pakatavad, on ka meie alkoholivabad joogid. Kodused Eesti tikrid ja maheõunad ning kihisevad mullid panime suurde šampanjapudelisse, et pauguga avada nii mõnigi pidu. Mis kõige parem – meie käsitöölimonaadid ei küsi vanust ega olukorda. Tähistagem terve perega, keset tegusat tööpäeva, hea toidu saatel või niisama mõnusalt mekutades”.

Tootja: Öun Drinks OÜ

Amii küünlakoja sojavahast lõhnaküünal Pumpkin Souffle 140 g

Sojavahast lõhnaküünal “Pumpkin Souffle”
Veidi vürtsikas ja parajalt magus. Küünalt katab bambusest kaas.

Netokaal: 140 g

Põlemisaeg ca 28 h

Amii lõhnaküünlad valmivad käsitööna väikestes partiides kvaliteetsest sojavahast, millesse on lisatud parimaid tõeseid aroome ja looduslikke pastelseid värve. Sojavaha pärineb taastuvast loodusvarast- sojaubadest. Sojavaha on keskkonnasõbralik ja looduses täielikult lagunev. Küünalde põledes ei eritu keskkonda kahjulikke aineid. Amii lõhnaküünlad täidavad Sinu toad imeliste aroomidega, luues mõnusalt õdusa meeleolu.

Tootja: Amiikoda OÜ

1