Kinkepakk Hiidlastelt Pöörasele Armastajale

21.00

Kirjeldus

Kinkepakk sisaldab Hiiu Gourmet Armastusega Hiiumaalt maitsesoola, mesist metsamarja glögi (alkoholivaba) ja Armastusega Hiiumaalt magusat krõbedikku

Need meretagused, need pole mitte tavalised inimesed! Ei need pole mitte, need on ju õite pöörased ja jagavad pöörasust teistelegi! Paras aeg ka, sest ega pööriöö pole kaugel ja praegusel ajal lausa peab pööraselt armastama, siis pöörab kõik õigeks! Panid kokku soola ja suhkru ja riivleiva ja tilli ja tšilli ja musta pipart ja lõpetuseks kadakamarja ka – sai üks õite pöörane segu. Hoia piip ja prillid! Ja siis veel midagi õige magusat, kohe nii magusat, et krõbiseb ja sobib suisa mitme magustoidu peale ja kõrvale. Pööraselt äge ja armastuse maitsega. Ning lõpetuseks üks kena jook, mis seest soojaks lööb. Pöörane värk otse Hiiumaalt pöörasele armastajale!

Armastusega Hiiumaalt maitsesool

Armastuse maitsete segu. Alustuseks pipar Hiiumaa kadakamarjaga, siis meresool tšilli ja tilliga ja viimaks saad kätte mõnusa pruuni suhkru musta leivaga. See ongi raske, aga huvitav  tee suure armastuseni!

Segu sobib iga toidu armsamaks tegemiseks.

Koostisosadmeresool, roosuhkur, riivleib (rukkijahu, vesi, nisujahuodralinnas, pärm), kadakamari, must pipar, till, tsilli

Enne kasutamist loksuta purki!

Kogus: 230 g

Mesine metsamarja glögi

Koostisosad: vesi, mustikas, pohl, mesi, suhkur, kaneel, nelk, kardemon

Kogus: 500 ml

Armastusega Hiiumaalt magus krõbedik

Koos Hiiumaa kuldse astelpaju ja punava pohlaga võib murda südameid. Puista tervislikuks krõmpsuks maitseks jäätisele või kohupiimale, kaunista kooke ja torte!

Krõbisevat magusat Armastust võib võtta põhjani!

Koostisosad: beseeküpsis (suhkur, munavalgepulber, E466, E421, E1505), sidrunhape, pohl (10%), astelpaju (25%), lavendel.

Enne kasutamist loksuta purki!

Kogus: 65 g

 

 

 

Sulle võib meeldida ka…