Kinkepakk Eluaegsele lapsele

18.00

Kirjeldus

Suckõrs pilliroost joogikõrred ja Amii sojavahast lõhnaküünal “Jõhvika marmelaad”

Teda pole raske ära tunda – eluaegne laps! Ta ei pelga lustida ja maailma lapsesilmadega vaadata. Ka kolmekümneselt nõuab sünnipäevapeol kõrt (kasvõi kohvi joomiseks) ja istub meelsasti lastelauas, sest seal on palju põnevam. Oma keskealisele sõbrale kingib suvila sisseõnnistamiseks kirjude kaladega beebibasseini, sest selles on ju nii ahvatlev jalgu sulistada. Ja kui vanaisa on möödaminnes maininud, et limonaad on päris hea, siis saab ta jõuludeks oma neljakümneselt  järeltulijalt limonaadimasina. Sõnaga, selle tegelase jaoks pole miski võimatu. Ta võib olla isegi  „normaalne täiskasvanu“ , läita romantiliselt küünlad (olgu siis vähemalt kommilõhnalised) ja kutsuda daamid kolmapäevaõhtul kooki sööma.

Suckõrs- pilliroost joogikõrred (15 cm ja 18 cm, 10 tk pakis)

Suckõrs on Saaremaa pilliroost käsitsi valmistatud joogikõrs. Tuul, meri ja päike tekitavad kõrtele unikaalse mustri, tehes igaühe neist ainulaadseks. Suckõrs on võitnud ka Eesti Elumuutva Disaini auhinna Bruno.

Pakis on 5+5 joogikõrt (15 cm ja 18 cm) ning puhastushari.

Tootja: Suckõrs/GReat OÜ

Amii sojavahast lõhnaküünal “Jõhvika marmelaad”

Sojavahast lõhnaküünal “Jõhvika marmelaad”
Kooslus jõhvikatest, kaneelist ja apelsinist. Mõnusalt jõulune!

Netokaal: 110 g

Põlemisaeg ca 22 h

Amii lõhnaküünlad valmivad käsitööna väikestes partiides kvaliteetsest sojavahast, millesse on lisatud parimaid tõeseid aroome ja looduslikke pastelseid värve. Sojavaha pärineb taastuvast loodusvarast- sojaubadest. Sojavaha on keskkonnasõbralik ja looduses täielikult lagunev. Küünalde põledes ei eritu keskkonda kahjulikke aineid. Amii lõhnaküünlad täidavad Sinu toad imeliste aroomidega, luues mõnusalt õdusa meeleolu.

Tootja: Amiikoda OÜ