Müügitingimused

Lepingu jõustumine: Ostu-müügi leping loetakse sõlmituks, kui ostja on saatnud Green Idea OÜ e-poele (edaspidi sahvrirotid.ee) tellimuse ja sahvrirotid.ee on talle vastu saatnud tellimuse kinnituse ning ostja on arve tasunud. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poest www.sahvrirotid.ee ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

Tellimuse koostamine e-poes:

* Vali toodete alt soovitud kaubad ja lisa need ostukorvi.

* Kui oled kaubad välja valinud, siis täida korrektselt vajalikud isikuandmete lahtrid – nimi, e-posti aadress ja telefon. Pane linnuke kasti ”Olen tutvunud veebilehe müügitingimustega ja nõustun nendega *”

NB! Kliendi poolt sahvrirotid.ee-le avaldatud andmed on konfidentsiaalsed ning neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja kliendiga ühenduse võtmiseks, kui tellimusega on probleeme. Sahvrirotid.ee ei jaga kliendi andmeid kolmandatele osapooltele, välja arvatud tellimuse täitmiseks või kui seadus seda kohustab.

Privaatsustingimused

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmed on andmed, mida sahvrirotid.ee kogub üksikisiku tuvastamiseks või temaga ühenduse võtmiseks. 

Isikuandmete kogumine võib toimuda kliendi nõusolekul järgnevatel viisidel:

  • Kontaktandmete (sh sinu nimi, telefoninumber, e-posti aadress) esitamisel meie veebilehel või kaupluses
  • veebilehe kasutamisel kliendi kontoinfost või küpsiste (cookies) kaudu
  • ostu või tellimuse sooritamisel meie e-poes (e-pood võib paluda teatud veebilehe aladel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada nime, e-posti aadressi ja telefoninumbrit)

Kogutud isikuandmete abil saame teavitada kliente sahvrirotid.ee  uudistest, kampaaniatest ja tulevastest sündmustest. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis, saab ennast sellest igal ajal eemaldada. Kogutud isikuandmeid kasutame ka kauba kohaletoimetamiseks ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks.

Isikuandmete kaitse

Sahvrirotid.ee rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Turvalisus

Kõik sahvrirotid.ee e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.

 Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Jätame endale õiguse vajadusel privaatsustingimusi muuta. Meie veebilehte kasutama asudes eeldame, et oled nende põhimõtetega tutvunud ning nõustud nendega.

 Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil info(at)sahvrirotid.ee

Kauba kättetoimetamine

Tooted toimetame kohale ainult Eesti piires ja sinu poolt tellimuse tegemisel valitud viisil – Itella SmartPosti, Omniva pakiautomaati, DPD pakiautomaati-pakipoodi, Omniva kuller, SmartPost kuller ning saab ka tasuta ise järgi tulla.

Kui oled toodete kättesaamise viisiks valinud pakiautomaadi, siis toimetatakse tooted sinu poolt valitud pakiautomaati. Sind teavitatakse tekstisõnumi teel toodete kohalejõudmisest ja pakiautomaadi ukse avamiseks vajalikust unikaalsest uksekoodist. 

Kui sinu tellimust ei ole võimalik sulle kätte toimetada seoses toodete lõppemisega või muul põhjusel, teavitame sind sellest esimesel võimalusel ja tagastame sinu poolt tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Muud tingimused:

Kõik hinnad on välja toodud eurodes. Green Idea OÜ ei ole käibemaksukohuslane.

Nädalavahetustel ja riiklikel pühadel ei toimu tellimuste kogumist ja arvete saatmist.

Enamasti jõuab sinu tellimus kohale 2-3 päeva jooksul. NB! Kui soovitud kaup on otsa saanud, ei kehti hetkel ülalnimetatud 1-7 päeva, vaid kliendiga võetakse ühendust ja täpsustatakse kauba tellimise ja kohale jõudmise aega.

Kauba eest tasumine

Kauba eest saab tasuda kas ülekandega ja pangalingi kaudu (Swedbank, SEB, LHV, Coop Pank ja Luminor. Arvega maksmisel saadame sulle e-posti teel ettemaksuarve. Kui oled arve tasunud, võtame tellimuse töösse.

NB! Tellimuse kinnitamiseks tuleb kindlasti vajutada pärast maksmist nupule “Tagasi kaupmehe juurde”.

Kui sulle pole ettemaksuarvet saabunud kahe tööpäeva jooksul, siis saada palun sellekohane info e-mailile.

Sahvrirotid pakuvad tasuta transporti kui ostukorvi summa on vähemalt 50 EUR.

info(at)sahvrirotid.ee

Selgituses märkige kindlasti ära ettemaksuarve number.

 

Pangakoordinaadid:

Green Idea OÜ

LHV EE237700771002984343 SWIFT LHVBEE22

Kauba ümber vahetamine ja tagastus

Kui mingil põhjusel ostetud kaup ei sobi, on sul õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja  originaalpakendis. Saatmiskulud katab ostja. Kauba vahetamise korral tasub tekkivad postikulud klient. Sahvrirotid.ee tasub kaubavahetamise kulud vaid juhul, kui tekkinud kulutused on meiepoolne eksimus. Allahinnatud tooted ümbervahetamisele ja tagastamisele ei kuulu.

Itella SmartPOST pakiautomaadiga tagastamine /ümbervahetamine

Paki tagastamiseks on sul vajalik sama uksekood, mille said kauba vastuvõtmiseks. Võta ühendust sahvrirotid.ee poega aadressil info(at)sahvrirotid.ee ja anna märku tagastussoovist. Meie aktiveerime SmartPostis tagastuseprotseduuri, sulle saadetakse SMS koodiga. See kood palun kirjuta paki peale. Pakiautomaadi juures alustamiseks vajuta ”Alustamiseks vajuta siia”. Seejärel vali ”Paki tagastamine”. Automaat küsib sama koodi, millega toimus paki väljastamine. Seejärel avaneb uks ning saad paki kappi panna. Peale ukse sulgemist vajuta ”Prindi kviitung”, see kinnitab saadetise tagastamist.

 

Andmekaitse

Kõiki www.sahvrirotid.ee poekülastuse ja ostude käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalselt. Meie ei avalda neid andmeid kolmandale osapoolele, välja arvatud tellimuste edastamiseks või kui seda nõuab seadusandlus. Soovi korral on võimalik su andmed www.sahvrirotid.ee andmebaasist kustutada, sellekohane palve kirjuta palun info(at)sahvrirotid.ee

Privaatsustingimused

Vastutus ja vääramatu jõud

Sahvrirotid.ee vastutab sinu ees ning sina vastutad sahvrirotid.ee ees teisele poolele käesoleva lepingu tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

Sahvrirotid.ee ei vastuta sulle tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida sahvrirotid.ee ei saanud mõjutada ning mille saabumist sahvrirotid.ee ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

Sahvrirotid.ee ei vastuta toote kadumise või kahjustumise eest, mis on toimunud pärast toote üleandmist vedajale.

Sahvrirotid.ee vastutab sinu ees toote müügihinna ulatuses. Sahvrirotid.ee ei võta vastutust puudusega toodete poolt tekitatud kahjude eest nagu vara või informatsiooni kahjustumine, käibe või kasumi kaotamine.

Lisainfo

Lisainfot saad tööpäevadel ajavahemikul 9.00-17.00 telefonil 53 745 815 või e-postiga info(at)sahvrirotid.ee.

Sahvrirotid